12 tipov, ako využijete rastúci papier

Po teplých slnečných dňoch sa na oblohe znova objavili mračná. Neklesajte ale na duchu, aj keď sa ochladilo, jar príde! A s ňou aj ideálny čas potešiť seba či kolegov rastúcim papierom. 

Prečo je to ideálne? Pretože práve na jar sadíme rastúci papier do pôdy a tešíme sa, až sa zazelená.

Aby vaši klienti alebo zamestnanci nedočkavo čakali na mladé rastlinky, teraz je ten správny čas zadať vizuál a objednať.

Neplytvajte energiu, prinášame vám 12 tipov, ako efektívne využiť rastúci papier vo vašej komunikácii so zákazníkom:

 

1. VIZITKY

Vizitky z rastúceho papiera sú dokonalou zábavou pri každom networkingu. Skúste to a dajte obchodnému partnerovi zväzok mrkvy alebo záhon vlčieho maku. Zaručujeme vám, že rozhovor pôjde hladko ako po másle.

 

2. MENOVKY

Na vašej konferencii alebo festivale si návštevníci spomenú ešte mnohokrát. Vždy, keď sa s potešením podívajú na rozkvitnuté kvietky vypěstované z menoviek.

 

3. LETÁČIKY

Chystáte sa na veľtrh a nechcete, aby vaše posolstvo zapadlo? Určite sa nezmizne leták s bylinkami, ktoré z neho vyklíčia.

 

4. POZVÁNKY

Pozvite na vašu skvelú akciu pomocou papiera so semienkami fialovej svätojánskej ruže a ani najzabudnutejší profesor na ňu nezabudne.

 

5. MEDAILY

Pohnúť sa tentoraz naozaj stálo za to, veď ste si zaslúžili rastúci kov. A odmenou vám budú pestrofarebné kvety!

 

6. ŽIVÉ VISAČKY

Nech šijete šaty pre princeznú, elegantný záves pre mestské dražby alebo ponúkate poklady z druhej ruky, visačky z rastúceho kartónu na nich budú vyzerať skvele.

 

7. KVITNÚCE KONFETY

Zbierajte konfety, ktoré ste rozsievali po búrlivom oslave alebo obrade, a zasaďte ich. Vykrojili sme ich z odpadkov, aby ani kúsok rastúceho papiera nešiel na márne.

 

8. POĎAKOVANIE ZA NÁKUP

Ide váš e-shop o sto šesť? Poďakujte svojim zákazníkom kartičkou k nákupu, z ktorej vypestujú liečivý harmanček.

 

9. VERNOSTNÝ POZDRAV

Modrá je farba vernosti a práve nežne modré kvietky nezábudky vykvitnú z pohľadnice pre členov vášho vernostného programu.

 

10. POZDRAV K NARODENINÁM

Rastúce prianie poteší nielen jubilanta, ale aj včely a motýle. Vyrastie z neho totiž zmes kvetov, ktoré tieto drobce zbožňujú.

 

11. AKVIZÍCIA

Oslovte nových partnerov a ponúknite spoluprácu listom, ktorý nezapadne. Posielate s ním predsa kus lúky, alebo úrodu jahôd. Stačí ho zasadiť a porastie ako váš spoločný biznis.
 

12. ZÁLOŽKA

Každá záložka urobí jasno, kde ste minule skončili. Ale táto vykvitne. Po poslednej stránke vás čaká pokračovanie v podobe pestrých kvetov, na ktoré chutia včelám.


 

Máte už jasno v tom, čo presne potrebujete?

Naťukajte špecifikácie
spočítajte si cenu
nahrajte visuál
zadajte
Chcem skalkulovať a objednať

Alebo s nami svoje predstavy ešte dolaďte prostredníctvom e-mailu: info@growingpaper.sk, či zavolajte na 00421 910 506 658.

Nájdeme spoločne, na čo sa vám konkrétne rastúci papier najviac šikne, poradíme s vizuálom a ak budete chcieť, pošleme vám zadarmo vzorku.

 

Rastúca gratulácia


Ak sa vám páči rastúci papier, ale neužijete ho momentálne vo väčšom.
Potešte svojich priateľov a rodinu pôvabným prianím, ktoré vyklíčia.

Mrknite na e-shop

Zdieľať

facebook linked-in

Vytvorte si vlastnú tlačovinu.

Navrhnite si vlastný vizuál na rastúcom papieri.

Vytvorte si vlastnú tlačovinu.