Vložte rastúci papier do zeme, nie do šuplíka!

Máme pre vás niečo špeciálne – rastúci papier. Nie je to len obyčajný papier, ale skutočný zázrak prírody. Predstavte si, že vaše letáky, priania alebo vizitky nie len informujú, ale aj rozkvitajú! Stačí ich zasadiť do zeme a na jar vás poteší zelený darček plný kvetov alebo byliniek.

 

Ako na to? Je to jednoduché:

 

1.Ukážte krásu rastúceho papiera

Nechajte na vašich tlačovinách obrázky rastliniek alebo inštrukcie pre výsadbu. Tým pritiahnete pozornosť a na prvý pohľad ukážete, že tento papier je viac než len obyčajný papier.

 

2.Piktogramy na jednoduchú výsadbu

Pridajte jednoduché ikony, ktoré ukazujú, ako papier namočiť, vložiť do zeme a zaliať. Aj tieto malé detaily môžu veľa znamenať.

Pozdrav či pohľadnica z rastúceho papiera s motívom byliniek a s piktogramami vzadu.

 

3.QR kód pre ďalšie informácie

Vložte do dizajnu QR kód, ktorý odkáže na viac informácií o výsadbe. Ľudia si tak môžu ľahko nájsť všetko, čo potrebujú vedieť.

 

4.Osobný prístup

Ak rastúci papier darujete osobne, porozprávajte o jeho jedinečnosti. Môžete dokonca požiadať obdarovaných, aby vám poslali fotku ich kvitnúcich rastlín.

Darovanie rastucej vizitky 250g so semienkami lúčnych kvetov na rastúcom papieri.

Pomocou rastúceho papiera otvárame novú kapitolu v prepojení oblasti udržateľnosti a kreativity. Je to viac než len tlačový materiál; je to pozvanie objaviť krásu a silu prírody v každodennom živote. Z každého semienka, ktoré zasadíte, vyrastie niečo krásne, a práve takto môžeme krok za krokom prispievať k zelenšej a udržateľnejšej planéte. S rastúcim papierom to nie je len o tom, čo váš zákazník na letáčiku či vizitke prečíta, ale aj o tom, čo zasadí a vypestuje.

Semienka v rastucom papieri, ktorý je nepotlačený.Growingpaper ponúka výlučne potlačené rastúce papiere.

A nezabudnite, ak potrebujete s dizajnom pomôcť, sme tu pre vás. Napíšte nám na info@growingpaper.sk a vytvoríme spolu niečo, čo nielen dobre vyzerá, ale má aj zmysel!

Zdieľať

facebook linked-in

Vytvorte si vlastnú tlačovinu.

Navrhnite si vlastný vizuál na rastúcom papieri.

Vytvorte si vlastnú tlačovinu.