Vyrastie nech sa deje, čo sa deje!

Vonku strieda mráz mrholenie a naopak, ale pochmúrno si to so slniečkom neprehodí ani náhodou. Neklesajte na duchu, aj keď sa to nezdá, jar príde! A s ním aj ideálny čas urobiť radosť s rastúcim papierom.

Prečo ideálne? Pretože práve na jar sadíme do hliny rastúci papier a tešíme sa, keď sa zazelená.

Ak si prajete, aby vaši klienti alebo zamestnanci zažiarili očká očakávaním, chce to vytvoriť vizuál a zadať objednávku práve teraz. Neplytvajte energiou, pripravili sme pre vás niekoľko tipov na skvelé využitie rastúceho papiera.

Neviete, aká bude situácia na jar a ako sa naštartovať?

Veríme, že s jarou sa už voľne nadýchneme a opäť sa rozbehne mnoho akcií. Ak však vývoj nebude taký ružový, rastúci papier bude skutočnou radosťou v ťažkom období. Rastúci papier je skrátka vhodný za každých okolností.

1. Poriadne to rozbehneme, miláčikovia.

VIZITKY

Z rastúceho papiera sú dokonalé na prelomenie ľadu na akomkoľvek networkingu. Vyskúšajte to a odovzdajte partnerovi zväzok mrkvy alebo záhon maku. Garantujeme vám, že konverzácia bude šliapať ako hodinky.

MENOVKY/VISAČKY

Na vašu konferenciu alebo festival si vaši návštevníci spomenú ešte viackrát. Vždy, keď sa s radosťou zahľadia na rozkvitnuté kvety, ktoré si vypestovali z menoviek.

MEDAILY

Tentokrát sa naozaj oplatilo rozhýbať, veď ste si bežali pre rastúcu medailu.

LETÁKY

Chystáte sa na veľtrh a nechcete, aby vaše posolstvo zapadlo? To určite nedopustí letáčik, ktorý vonia bylinkami, ktoré z neho vyrastú.

POZVÁNKY NA PODUJATIE

Pozvite na svoju úžasnú akciu pomocou papiera so semienkami nezábudiek a nezabudne na ňu ani najroztržitejší profesor.

ŽIVÉ VISAČKY

Či už vyrábate šaty ako pre princeznú, elegantné oblečenie pre mestské dračice alebo ponúkate poklady z druhej ruky, na všetkom sa budú úžasne vynímať visačky z rastúceho kartónu.

KVITNÚCE KONFETY

Pozbierajte konfety, ktoré ste rozsypali po bujarej oslave alebo ceremónií, a zasaďte si ich. Vystrihli sme ich zo zvyškov, aby ani jeden kus rastúceho papiera neprišiel nazmar.

 

2. Budeme ešte sedieť doma

ĎAKUJEME ZA NÁKUP

Ide váš e-shop o sto šesť? Poďakujte svojim zákazníkom kartičkou k nákupu, z ktorej vypestujú liečivý harmanček.

POZDRAV ZA LOJÁLNOSŤ

Modrá je farbou vernosti a práve jemné modré kvety nezábudiek vykvitnú z pohľadnice pre členov vášho vernostného programu.

NARODENINY

Rastúce prianie poteší nielen oslávenca alebo oslávenkyňu, ale aj včielky a motýle. Vyrastie z neho totiž zmes kvetov, ktoré títo drobci milujú.

AKVIZÍCIA

Oslovte nových partnerov a ponúknite im spoluprácu listom, ktorý nezapadne. Posielate s ním predsa kúsok lúky alebo úrodu jahôd. Stačí ho zasadiť a bude rásť ako vaše spoločné podnikanie.

ZÁLOŽKA

Každá záložka vám ukáže, kde ste naposledy skončili. Ale len táto bude kvitnúť. Po poslednej stránke na vás čaká pokračovanie v podobe farebných kvetov, na ktorých si včely pochutnajú.

 

Je vám jasné, čo presne potrebujete?

  • Zadajte špecifikáciu
  • Vypočítajte si cenu
  • Nahrajte vizuál
  • Vstúpte na stránku

Chcem vypočítať cenu a objednať

Alebo dolaďte svoje nápady s Jankou:

jana@rastucipapier.sk

+421 910 506 658

Zistí v spolupráci s vami, na čo sa vám najviac rastúci papieri hodí, poradí vám s vizuálom a pošle zadarmo vzorku, ak si to budete priať.

Zdieľať

facebook linked-in

Vytvorte si vlastnú tlačovinu.

Navrhnite si vlastný vizuál na rastúcom papieri.

Vytvorte si vlastnú tlačovinu.