Rastúci papier sa prvýkrát objavil na Slovensku v novembri 2019. Vznikol vďaka Pražskej reklamnej agentúre Green Cat na čele s jej konateľkou Juditou. Komunikáciu so Slovenskom má na starosti naša marketingová špecialistka Janka, ktorá s reklamnou agentúrou spolupracuje už od roku 2018.

Nie sme žiadni zelenáči

V našom tíme sa stretávajú dva odbory, ktoré sú inde celkom výnimočné. Sú nimi znalosť reklamy a ekológie.
Máme dlhoročné skúsenosti s reklamnou činnosťou pre veľké korporácie aj menšie spoločnosti. Rozumieme environmentálnym otázkam a environmentálnym témam. Okrem toho je ekológia naším srdcom a žijeme to, čo hlásame. Naša komunikácia je plná originálnych nápadov - príkladom je aj rastúci papier, ktorý na Slovensku ponúkame.

Judita Nechvátalová

Judita pracovala vo veľkej reklamnej agentúre a mala na starosti klientov z Českej republiky a firemné značky. Jej vášňou je ekológia, príroda a záchrana zvierat a vecí. Preto odišla z reklamy a šesť rokov sa venovala fundraisingu a PR pre vzdelávacie centrum TEREZA. Od roku 2014 založila spoločnosť Green Cat, o ktorej histórii si môžete prečítať TU.

Judita nepoľavuje a naďalej sa vzdeláva v oblasti environmentalistiky a marketingu. Vždy s tými najlepšími. Napríklad, aby pre vás mohla písať chrapľavé predajné texty, absolvovala Školu majstrov textu u Otta Bohuša.

judita.nechvatalova@green-cat.cz, 00420 603 168 824

 

 Jana Šišková

 Jana vyštudovala marketingovú komunikáciu na Univerzite Komenského. Je našou externou pracovníčkou a stará sa o rastúci papier na Slovensku. Janka   Vám rada vystaví cenovú ponuku aj vám poradí s výberom vhodnej grafiky či typu papiera. Okrem environmentalistiky a ekologických riešení v reklame sa   zaujíma o digitálny marketing. Možno aj vďaka nemu ste sa dostali na náš web a čítate tieto riadky.

 Jana@rastucipapier.sk, 00421 910 506 658

 

Tereza Bourová

Tereza v našom tíme zastupuje odbornosť v oblasti životného prostredia. Vyštudovala sociálnu a kultúrnu ekológiu na Karlovej univerzite v Prahe. Dobre sa orientuje v problematike životného prostredia a stále sa v nej vzdeláva. 
Okrem toho rada komunikuje na sociálnych sieťach a pri osobných stretnutiach. Môžete sa s ňou stretnúť na našich workshopoch a akciách. Vyrieši s vami aj všetko, čo súvisí s rastúcim papierom v Českej republike.

tereza.bourova@green-cat.cz, 725 966 860

 

Karolína Jelínková

Karolína študovala marketing na VŠE.
S bravúrou sa stará o zákazníkov v Českej republike. Vyladí s vami branding a sprievodnú komunikáciu a zabezpečí celú objednávku rastúceho papiera bez chýb.

karolina.hromadkova@green-cat.cz, 00420 732 663 088

Nahrajte vlastný vizuál

Váš vlastný dizajn vytlačíme na udržateľný rastúci papier. Objednajte si teraz alebo sa nechajte inšpirovať!

Dizajn na mieru Inšpirácie