Rastúci papier pre Slovenskú republiku zabezpečuje reklamná agentúra Green Cat.

Myšlienka mať semienka zalisované v papieri a spestriť tak ponuku ekologických darčekov a tlačovín sa zdala byť zo začiatku jednoduchá. Cesta od nápadu k výrobe rastúceho papiera však bola hodná stredovekých alchymistov. A určite sme nezbedné semienka po celú dobu iba nemilovali, často sme ich priam nenávideli. 

Nakoniec sme spojili sily s našimi priateľmi z Holandska a semienka do papiera dostali. Dokonca semienka všetkých druhov, ako sú maky, divoké kvety, mrkva, šalát alebo paradajky. Výroba papiera je už teraz kvalitná a bez výkyvov.

Ďalšou výzvou bolo vytlačiť papier nielen kvalitne, ale aj tak, aby sa nezničil život v semienkach. Po mnohých peripetiách sme tlač zvládli na výbornú. Vaše blahoželania, vizitky, novoročné pohľadnice a iné produkty pekne vytlačíme farbami na vodnej báze s prírodnými farbami. Takže môžete pestovať bez akýchkoľvek obáv.

Teraz je to na vás. Ponorte ruky do hliny a zasaďte svoj rastúci letáčik.

udržateľný

udržateľný

Chceme rozprávať váš príbeh udržateľným spôsobom. Naším cieľom je zabezpečiť udržateľnosť celého výrobného reťazca, aby sa znásobila každá vaša správa. Spolu s rastúcou komunitou priateľov pracujeme na tom, aby táto misia bola úspešná.

Zabezpečenie udržateľnosti reťazca sa začína naším produktom. Je 100 % biologicky rozložiteľný a vyrobený zo 100 % recyklovaného papiera. Naše špeciálne upravené tlačiarne pracujú s biologicky rozložiteľnými farbami. Snažíme sa tiež znížiť našu ekologickú stopu. Napríklad emisie CO2 z prepravy papiera z Južnej Afriky kompenzujeme vysádzaním stromov pre všetkých.

icon
priateľský

priateľský

Komunita priateľov

Veríme v komunitu priateľov z celej Európy. Títo ľudia chcú to isté: udržateľné a spravodlivé podnikanie so zeleným srdcom. Veríme, že len spoločným úsilím môžeme zmeniť svet smerom k udržateľnej budúcnosti. Staňte sa aj vy rastúcimi priateľmi.

Náš tím

Vaše ekologické projekty prenesieme do centra pozornosti vďaka spojeniu znalostí a skúseností nášho tímu v oblasti marketingu a ekológie.

icon
rozvíjajúci sa

rozvíjajúci sa

Rastie lokálne

Vytvárame európsku rastúcu sieť miestnych odborníkov. Títo partneri majú rovnaké udržateľné a sociálne poslanie a poznajú miestny trh. Na základe spoločnej koncepcie garantujeme kvalitu, ale tlačíme lokálne.

Udržateľný rast

Vyvíjame rastúci papier s ohľadom na životné prostredie, ľudí a spoločnosť. A stále premýšľame o tom, ako sa zlepšiť. V súčasnosti napríklad skúmame možnosti ekologického osiva a spôsoby, ako znížiť množstvo obalového materiálu.

icon
dokonalý

dokonalý

Originálny rastúci papier

V roku 2012 bol náš rastúci papier ako prvý, ktorý bol uvedený na holandský trh. Tento nápad sa zrodil z vášne a túžby pomôcť znížiť množstvo odpadu. V posledných rokoch sme pokračovali vo vývoji našich papierov, atramentov a tlačiarní so zameraním na udržateľnosť a kvalitu. Sme hrdí na množstvo tlačených produktov, ktoré pomohli našim zákazníkom prosperovať.

Naša výnimočnosť

Ponúkame vám individuálne poradenstvo týkajúce sa vášho návrhu, aby ste dosiahli čo najlepší výsledok. Pracujeme s inovatívnymi tlačiarňami, ktoré nepoškodzujú semená, majú biologicky odbúrateľný atrament a dobré farebné výsledky. Navyše náš rastúci papier naozaj rastie! V našich testovacích záhradách testujeme schopnosť semien klíčiť a ideálne podmienky pre ich pestovanie. Máme tiež kapacitu na spracovanie veľkých objednávok.

Preložené s www.DeepL.com/Translator (bezplatná verzia)

icon

Vytvorte si vlastnú tlačovinu.

Navrhnite si vlastný vizuál na rastúcom papieri.

Vytvorte si vlastnú tlačovinu.